Online Sipariş ECA Yetkili Bayi

Yayın Tarihi: Eylül 14, 2011 3:58 pm | Etiketler:

Hakkımızda
50 yılı aşkın süredir Türkiye yapı ve ısı sektöründe önemli bir yere sahip olan ECA .; tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan ürünleriyle sektörün lider markalarındandır.
İstanbul’da ikamet eden tüm eca kombi kullanıcıları bize ulaşıp garantili teknik servis hizmeti alabilir. Eca Servisi olarak sektörün en tecrübeli teknik elemanları ile çalışıyoruz.
Eca kombi ve sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.Hizmetlerimiz ve yedek parçalarımızın tamamı 1(bir) yıl süreyle garanti kapsamındadır. Garanti dahilinde cihaz tekrar arızalanması durumunda hiç bir ücret talep edilmeksizin servis hizmeti veriyoruz..
Güvenilir ve Kaliteli Eca Servisi : Alanında Teknik uzman kadromuzla siz Eca kombi kullanıcıları için kaliteli servis hizmeti veriyoruz. İstanbul ‘un en çok aranan servisi olarak bize güvenebilir ürününüzü en kaliteli ve en kısa sürede tamir ve bakım yaptırabilirsiniz.
7×24 Online Eca Servisi : Sektörde ilklere imza atan bir servis olarak siz Eca kullanıcıları için 7×24 servis hizmeti anlayışını getirdik. Eğer siz de Eca marka kombi kullanıyorsanız arızası ne olursa olsun bizi 7×24 arayıp teknik destek alabilirsiniz.Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.
Evlerinizin ve işyerlerinizin her türlü ısıtma ve soğutma sistemlerinde tam donanımlı teknik kadrosu ve müşteri memnuniyetini ön plana alan yönetimiyle sizlerin hizmetindedir.

Firmanın spesifik olarak yerine getirdiği işlerden bazıları;
* Doğalgaz Hatları, Gaz Dönüşüm Proje ve Taahhüt İşleri,
* Sanayi ve Ticari Kuruluşlar için Mekanik Tesisat Proje ve Uygulaması
* Yerden Isıtma Sistemleri
* Doğalgaz İç Tesisatı
* Sıhhi Tesisat Uygulamaları
* Konutlarda Kat Kaloriferi Uygulaması
* Ana kolon tesisatı uygulaması
* Sanayi doğalgaz dönüşüm sistemleri

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Adres : Yeni Mah. Ara1 Sk. No:21/A Küçükçekmece / İSTANBUL

Tel: 0212 540 65 70 -71
Fax: 0212 540 30 22
Gsm: 0552 295 01 35

http://www.akserteknik.com/images/logo.png

Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Yorum Yapmak İçin Tıklayın