Mutfak – Chi

Yayın Tarihi: Mart 25, 2011 5:11 pm | Adres: Yenimahalle İnönü cad. No: 112 Küçükçekmece İstanbul | Telefon: 0212 424 35 32 | Etiketler: , , , , , , , , ,

Mutfak – Chi
MuTFaK Chı Modern ve klasik tarzlardaki ürün yelpazesi ile oldukça alternatifli fonksiyonel ürünleri ile en güncel teknolojileri kullanarak, birçok renk, kapak ve modellerle müşterilerine hizmet vermek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak  ilkesini prensip edinerek,  müşterilerimizin  yaşam tarzlarını farklılaştırmayı hedeflemiştir. Kişilerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak her zaman esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katan, onları farklı kılan ürünleri tasarlayıp sunmaktadır.

 MuTFaK Chı Mutfağınızı,  Aile bireylerinin modern yaşamın gerekleri nedeniyle ender buluşabildiği, ortak zamanları birlikte geçirdiği, beraber yemek pişirilen, sohbet edilen, Dostların ağırlandığı önemli bir yaşam merkezi haline getirmek amacıyla MUTFAKLARDAKİ YAŞAM ALANINIZI GENİŞLETMEK felsefesiyle yola çıkmıştır.

MuTFaK Chı Kendisine ilke edindiği MUTFAKLARDAKİ YAŞAM ALANINIZI GENİŞLETMEK prensibine  öncelikle mutfanızın ölçüsünü alıp rölevesini çıkarmakla başlayıp,  sonra mutfağınıza en uygun olacak biçimde, hem sizin zevkinize hitap edecek, hemde sizin mutfağınızı kullanırken en rahat edeceğiniz şekilde kullanım ergonomisine dikkat ederek firmamızın içmimarı tarafından Mimari Kitchendraw Mutfak proğramı ile mutfağınıza en uygun proje 3-boyutlu hazırlanıp müşterilerimize bilgisayarda görsel sunumu ve kullanılan ürünlerin hayatınızı nasıl kolaylaştıracağı konusunda bilgi paylaşımı yapılır. Hazırlanan projede istenilirse müşterimizle son değişiklikleride yapıp projeye son şeklini verdikten sonra fiyatı çıkarılır ve Fiyatta anlaşıldıktan sonra projeniz üretime verilir ve siparişten üretime kadar bilgi işlem kontrollü takip ve üretim sürecinden sonra yine müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personellerimiz tarafından montajı yapılır.

MuTFaK Chı Mutfak, Banyo, Raydolap ürünlerinin yanında 15 yıllık bilgi birikimini mutfaklara estetik katmak amacı ile Anahtar teslimi projeli işlerdede tecrübeli teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

http://www.mutfak-chi.com/images/stories/hakkimizda.jpg

Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Yorum Yapmak İçin Tıklayın