Arı Tabela

Yayın Tarihi: Mart 25, 2011 5:17 pm | Adres: Yeşilova Mah. Reyhan Cad. Tuna Sok. No:1 Küçükçekmece İstanbul | Telefon: 0 212 426 6646 | Etiketler: , , , , , , , ,

Arı Tabela

Reklamcılık ve Reklamcılık Anlayışımız

Çağdaş iletişim ortamlarının tümünde etkinlik gösterme çabasında olan Arı Reklam, ekonomik, pratik ve aksaksız çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Arı Reklam olarak, deneyimli kadrosu ile reklam-tanıtım hizmetleri konusunda İstanbul’un ve Türkiye`nin saygın kişi, kurum ve kuruluşlarına hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyarak Arı markasını sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz. Müşterisiyle her zaman açıklığa ve dürüstlüğe dayanan bir ortaklık sistemi kurmayı başarmış ve müşteri memnuniyeti odaklı markalaşma yolunu seçmiştir. Kaliteyi her an sağlama sorumluluğunun bilincinde olarak hareket etmektedir. Verilen hizmetten mutlu olunması ve hizmetin sunulmasında verimliliğin sağlanması ilkeleriyle, kalite temel felsefesini oluşturmuştur.

Çok kapsamlı hizmet anlayışı ile müşterilerine doğru zamanda doğru reklam faaliyetlerini önererek ve gelişen reklam malzemelerini takip ederek en güzel ve en belirgin işi ortaya koymaya çalışan Arı Reklam, dürüstlüğü, kaliteyi ve çağdaş hizmet anlayışının gereklerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir.
Amacı, her zaman müşterilerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürünleri ve kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlarla, en kısa sürede sunmaktır. Amacımız sektörde hizmeti en iyi şekilde sunabilen bir marka olmaktır.

http://www.arireklam.com.tr/tabela/44.jpg

Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Yorum Yapmak İçin Tıklayın